Prášková lakovna

Prášková lakovna

V Bemiro se s hrdostí specializujeme na práškové lakování, kde kombinujeme tradiční řemeslnou zručnost s nejnovějšími technologiemi. Toto spojení zajišťuje dokonalý vzhled a dlouhou životnost našich výrobků.

Práškové lakovny

Pro nanášení barvy máme k dispozici dvě kabiny – DATEL s technologií stříkání od WAGNER group a PTÁČEK. Toto zařízení nám umožňuje nanášet práškovou barvu s vysokou precizností, zajišťující tak rovnoměrné pokrytí a výjimečný vzhled výrobku.

Fosfátování a mytí

Klíčem k dokonalému lakování je předúprava povrchu, kterou provádíme pomocí fosfátování a mycí kapalinou BIS. V mycím boxu o rozměrech 5x3x3,5m (DxVxŠ) se staráme o důkladné očištění materiálu před lakováním.

Barvy a struktury

Díky naší rozsáhlé zásobě barev můžeme nabídnout širokou škálu barevných odstínů RAL s různými povrchovými strukturami. Ať už preferujete lesklý, matný nebo hrubý vzhled, nalakujeme výrobky přesně podle vašich představ.

Pece

Fáze vytvrzování se provádí ve speciální peci o rozměrech 2x2x3,2m. Tento krok zajišťuje odolnost a dlouhodobou trvanlivost nanesených laků.

Kompletace a skladování

Nakonec kontrolujeme kvalitu a kompletujeme výrobky našich zákazníků, zabalíme je a uložíme v našich zastřešených prostorách. Zde budou v bezpečí a připraveny k další distribuci nebo vyzvednutí.

Naše reference

Dodáváme pro společnosti v oboru zařízení pro použití technických plynů a zdravotnické techniky. Druhou oblastí výroby jsou společnosti patřící mezi významné dodavatele zařízení pro vybavení prodejen.